سایت انجمن تخصصی تیراندازی تفنگدار

نسخه‌ی کامل: بین کرال مگا - ای تی 44 - PR900 زاگرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان عزیز  لطفا نظر خودتون رو برای انتحاب تفنگ  از جنبه های  مختلف  بیان کنید
بین   کرال  پانچر مگا  - ای تی 44   -  PR900  زاگرس   کدوم انتخاب  منطقی است .
درود

راستش پی900 تو رده قیمتی و قدرتی دو مدل دیگه نیست ولی کلا اگه نوع کاربری و استفاده از سلاح رو بفرمائید بهتر میشه راهنمایی کرد. کرال یه سلاح 45 زولی و ای تی 40 ژول و پی 900 حدود 33 ژوله .
حالا با توجه به کاربری شما میشه بین اونها قیاس کرد .
ارادت
(۱۳۹۵/۰۴/۰۴، ۰۲:۳۴ ب.ظ)Gunholder نوشته است: [ -> ]درود

راستش پی900 تو رده قیمتی و قدرتی دو مدل دیگه نیست ولی کلا اگه نوع کاربری و استفاده از سلاح رو بفرمائید بهتر میشه راهنمایی کرد. کرال یه سلاح 45 زولی و ای تی 40 ژول و پی 900 حدود 33 ژوله .
حالا با توجه به کاربری شما میشه بین اونها قیاس کرد .
ارادت

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام
من  تفنگ رو  برای  شکار  و هدف زنی تعریحی  مد نظر  دارم .
با تشکر
درود

بین سه تا سلاح فوق خوب ای تی 44 امتحانشو سالهاست که پس داده و از نظر دقت و کارایی سلاح خوبیه ولی کرال کلا تجربه اول ساختن پی سی پی رو داره که تاکنون مشکلات زیادی داشته و سریهای اخرش نسبتا بهتر شدن ولی هنوز دقتش نسبت به ای تی کمتره ولی قیمتش کمی گرونتره ولوم کنترل قدرتش هم که به نطر من حسن که نیست هیچی یه ایراد محسوب میشه،
پی900 هم سلاحگسبک و خوشدستیه که 33 زوله و نسبت ب ه قیمتش کاراییش خوبه ، مخزن کوچیک با تعداد 30 شات و دقت مقبول ، در کل گزینه اول به نطرم ای تی و دوم پی900 و سوم کراله، متناسببا اونچه که شما نیاز دارید
ارادت