اطلاعیه : به تالار گفتگو انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران IRBFA خوش آمدید ، در صورت بروز مشکل در ثبت نام لطفا مشکل رو در تالار میهمانان اعلام فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود ،

گروه تلگرام انجمن به آدرس زیر فعال میباشد https://t.me/joinchat/AAAAAEGwJN61nqzw34Trbw ادرس کانال تلگرامی انجمن Telegram.me/irbfa آدرسهای فوق را در مرورگر خود کپی و وارد کانال و یا گروه تلگرامی انجمن شوید

توجه :................... برای استفاده از مطالب و مطالعه موضوعات باید در سایت عضو شوید .......... برای عضویت لطفا وارد بخش ثبت نام شوید،........... مراحل ثبت نام ساده و کوتاه میباشند. .............. از آنجا که قوانین این انجمن بادیگر انجمنها متفاوت میباشد٫ لطفا قبل از هرگونه فعالیت در انجمن قوانین را به دقت مطالعه فرمایید. هرگونه فعالیت در انجمن به معنای مطالعه قوانین و پذیرش آن میباشد

امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاتسان گلادیوس Gladius
سلام 
در این تاپیک به بحث و معرفی آخرین محصول شرکت هاتسان یعنی مدل گلادیوس میپردازیم.

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS3Z5DPkRNoWxVLVbc5UQh...lQZf9pBSnK]

توجه:

- نقل مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز میباشد
پاسخ
درود خدمت تمام دوستان

تو سفری که اخیرا به ترکیه داشتم فرصتی شد تا چندتا سلاح بادی جدید رو از جمله هاتسان گلادیوس Gladios hatsan رو ببینم و تستی هم ازشون داشته باشم که بطور خلاصه ریویو مختصری از اون به شرح زیره که فکر کنم اولین ریویو از این سلاح باشه.

1. مخزن سلاح همون مخزن گالاتیان هست و هیچ تغییری در اون ایجاد نشده.
2. سلاح رگوله بوده و از سیستم رگولاتور داخل مخزن بهره میبره ،  سلاح با دو نوع مخزن بود یکی رگوله و دیگری غیر رگوله
3. لول سلاح ساخت لوتار و شرودد بارل هست
4. وزن سلاح تقریباً با گالاتیان تو یک سطحه ولی بدلیل بالپاپ بودن سلاح بسیار خوش دسته و مشکل وزنی در اون احساس نمیشه.
5. سلاح دارای ولوم قدرت در 6 حالته که میزان قدرت رو مشابه اف ایکس و ایرارمز با کنترل دبی باد کنترل میکنه و مقدار اون هم به شرح زیره::

1.  8fps
2.  14fps
3. 21fps
4. 27fps
5. 31fps
6. 37fps

6. بدنه سلاح تو همون تیپ ساخت بی تی و ای تی هست و از همون خشابها استفاده میکنه. قنداق هم سنتتیکه و جنسش خوبه و تو دست خوب میشینه.
7. دقت سلاح کاملا قابل قبوله و نظر رو جلب میکنه

کلا سلاح خوبیه و  انشاله که تو ایران هم شاهد حضورش باشیم.

[تصویر:  hatsan_gladius_f.jpg?preset=article]

[تصویر:  PY-3895-7470_Hatsan-Gladius.jpg]

[تصویر:  hatsan-gladius_3.jpg]

[تصویر:  effc299a1addb07e7089f9b269c31f2f.jpg]
سوالی بود در خدمت هستم
22-10-94

توجه:

پاسخ
درود

دوستان اخیر پرسیده بودن که پک این سلاح حاوی چه اقلامیه که عرض کنم پک این سلاح توسط تولید کننده در کشور تولید کننده یعنی ترکیه به شرح زیره،

هارد کیس هاتسات و خود سلاح
دو عدد مخزن 255 سی سی که یکی از اونها رگوله هست
دوربین اپتیما ساید فکوس با زوم متغیر
دوپایه سلاح
4 عدد خشاب
کوپل شارژ و اورینگ یدک و بند

موفق باشید

توجه:

پاسخ
درود

دوستان ، سایت هاتسان اپدیت شده و میتونن در کالیبرهای مختلف و ولومهای مختلف جدول قدرت سلاح و مشخصات کامل اونرو در لینک زیر ببینن،
http://www.hatsan.com.tr/en_gladius.html

ارادت

توجه:

پاسخ
سلام و خسته نباشید
به نظر شخصی شما گلادیوس در کل برای شکار و هدف زنی ارزش استفاده کردن داره اخه ایرادی که بهش می گیرن وزن 4.8kg آون هست
یه مدل جدید هاتسان bull boss هست اگه اطلاعاتی در بارش دارین ممنون میشم توضیح بدین

توجه:

پاسخ
(۱۳۹۵/۰۱/۲۶، ۱۰:۵۵ ق.ظ)anbi نوشته است: سلام و خسته نباشید
به نظر شخصی شما گلادیوس در کل برای شکار و هدف زنی ارزش استفاده کردن داره اخه ایرادی که بهش می گیرن وزن 4.8kg   آون هست
یه مدل جدید هاتسان bull boss هست اگه اطلاعاتی در بارش دارین ممنون میشم توضیح بدین

درود 

هاتسان بالباس رو تو همین انجمن یه معرفی مختصر ازش داشتم،  ولی در خصوص گلادیوس باید عرض کنم که،  باید کاملا نوع کاربریتون رو مشخص بفرمایید، ولی در کل :

منطور از تارگت زنی اگه بنچ رست باشه اصولا در بنچ رست سیستم قنداق بالپاپ استفاده نمیشه و همینطور از سلاحهای ولوم دار هم استفاده نمیکنن ولی در فیلدتارگت گزینه بالپاپ میتونه ایده ال باشه که خودتون باید تصمیم بگیریددر خصوص شکار تفنگهای بالپاپ بسیار محبوب هستند و عملکرد خوبی دارن که بدلیل بالانس خوب وزن گلادیوس زیاد تو ذوق نمیزنه 
این نکته رو در نطر داشته باشید پک فابریک گلادیوس دارای دو مخزنه که یکیش رگوله هست و همینطور دوربین تاکتیکال که متاسفانه در ایران از پک فابریک کمش میکنن البته بدون کسر قیمت اونها،  
در کل اول حداکثر بودجتون رو با در نطر گرفتن تمام وسایل مورد نیاز مشخص کنید و بعد اولویت اصلی کاربرد  رو برای خودتون مشخص کنید و بعد نسبت به انتخاب و تهیه اقدام بفرمایید.
وی تو رنج قیمت گلادیوس انتخابهاتون میتونه متنوع باشه ،
در صورت نیاز به مشاوره خرید ادامه بحث تو تاپیکی که با همین نام باز شده میتونید دنبال کنید ولی بحث اختصاصی گلادیوس و موارد فنی در همینجا پیگیری خواهد شد.

ارادت

توجه:

پاسخ
سلام دوستان امیدوارم حال همه خوب باشه
من از نمایندگی گلادیوس رو خریدم تفنگ خوبیه به نسبت قیمتی که دارن میدن. ۱۹۵۰۰۰۰ هزار تومن.
۱- نمیخوام از نمایندگی بد بگم. اما هم بدقول هستن. هم دروغ گو . و هم انتقاد ناپذیر و سود جو. چه پشت تلفن چه حضوری برخورد مناسبی ندارن.
ولی اینا ربطی به تفنگ نداره. تفنگ میشه گفت عالیه.
منو ۲ بار از فرومشون حذف کردن چون داشتم حق گویی میکردم و تفنگ رو نقد میکردم.
۲- تفنگ عالیه دقتش بالاس قدرتش با اینکه ۴۰ ژول میگن اما بیشتر میخوره باشه. تعداد شات فوقش ۳۰ شات. رگوله نیست
چندتا ایراد جزیی مونتاژی داره. اما قابل رفع هستن.
۳- بالانس خوبی داره. البته بعد از نصب دوربین.
۴- صدای چکش خیلی زیاده. فک میکنم با یه نمد حل بشه اما نیاز به باز کردن تفنگ هست
۵- ولوم قدرت تعداد شات رو کم نمیکنه. محدود میکنه. سوراخ دومی هست که وقتی ولوم رو کم میکنم هوای اضافی از اونجا خارج میشه.
ولی خیلی ساده میشه با دستکاری یه ولوم دیگه اضافه کرد که کم کردن قدرت تعداد شات رو افزایش بده مثل کریکت. اما وقت میخواد. لگه وقت کردم انجام میدم 
۶- من ۲ هفته پیش دفترچه ش... گرفتم. دیروز هم واسه پروانه ش.. کبوتر کوهی و جنگلی و چاهی اقدام کردم ۷۰ هزار تومن واریز کردم شنبه هم پروانه رو میگیرم. عکساش رو هم قرار میدم. سند مالکیت که نمایندگی داده رو بردم با اون گرفتم

اینم عکس ها

توجه:

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان