اطلاعیه : به تالار گفتگو انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران IRBFA خوش آمدید ، در صورت بروز مشکل در ثبت نام لطفا مشکل رو در تالار میهمانان اعلام فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود ،

گروه تلگرام انجمن به آدرس زیر فعال میباشد https://t.me/joinchat/AAAAAEGwJN61nqzw34Trbw ادرس کانال تلگرامی انجمن Telegram.me/irbfa آدرسهای فوق را در مرورگر خود کپی و وارد کانال و یا گروه تلگرامی انجمن شوید

توجه :................... برای استفاده از مطالب و مطالعه موضوعات باید در سایت عضو شوید .......... برای عضویت لطفا وارد بخش ثبت نام شوید،........... مراحل ثبت نام ساده و کوتاه میباشند. .............. از آنجا که قوانین این انجمن بادیگر انجمنها متفاوت میباشد٫ لطفا قبل از هرگونه فعالیت در انجمن قوانین را به دقت مطالعه فرمایید. هرگونه فعالیت در انجمن به معنای مطالعه قوانین و پذیرش آن میباشد

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی pcp کرال پانچر
باسلام خدمت دوستان عزیز..من عضوجدیدهستم فکرکنم استادهمدل عزیزهم تواین انجمن باشند..دوستان من یکماهی میشه کرال مگاخریدم امابعدازمصرف یه بسته ساچمه متوجه شدم قدرت تفنگ کمترشده باتعویض فنرچکش قدرت بدون بهم زدن دقت آیا بهترمیشه درضمن دسترسی ب کرونوگراف ندارم چطورمیشه قدرت چهل ژول رو حدس زد...ودراخراینکه ایا ارزش داره با ویکتورپی ۱۰معاوضه کنم..ممنون از دوستان که سریعترکمک کنن.

توجه:

- نقل مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز میباشد
پاسخ
با سلام خدمت اساتید من از سایت کوهسار نیشابور یک کرال پانچر مگا خریدم حالا که مدارک سلاح را برایم فرستادند نه در فاکتور ونه در سند اسلحه شماره سریال قید نشده است .میخواستم ببینم برایم مشکل ساز میشود ؟

توجه:

پاسخ
درود
بدون درج سریال سلاح در مدارک مربوطه از جمله فاکتور خرید عملا اونها ارزش قانونی و کاربردی ندارن ، حتما مدارکتان رو بفرستید که اصلاح بشه

توجه:

پاسخ
دوستان کسی اینجا جوابگونیست؟؟؟

توجه:

پاسخ
(۱۳۹۶/۰۴/۲۳، ۰۱:۴۳ ب.ظ)Adel 65 نوشته است: باسلام خدمت دوستان عزیز..من عضوجدیدهستم فکرکنم استادهمدل عزیزهم تواین انجمن باشند..دوستان من یکماهی میشه کرال مگاخریدم امابعدازمصرف یه بسته ساچمه متوجه شدم قدرت تفنگ کمترشده باتعویض فنرچکش قدرت بدون بهم زدن دقت آیا بهترمیشه درضمن دسترسی ب کرونوگراف ندارم چطورمیشه قدرت چهل ژول رو حدس زد...ودراخراینکه ایا ارزش داره با ویکتورپی ۱۰معاوضه کنم..ممنون از دوستان که سریعترکمک کنن.

درود 
یکی از دلایل این حالت که شایع هم هست میتونه از بین رفتن اورینگهای دهانه لوله باشه ، بهتره به فنر و چکش و ... بی دلیل دستکاری نشه ، و اما معاوضه با وکتور پی 10 ، که یک سلاح بالپاپ و رگوله هست باید عرض کنم که اگه سالم باشه قطعا تعویض خوبیه ، در همین سایت در خصوص وکتور پی 10 اطلاعاتی داده شده.

ارادت

توجه:

پاسخ
دوست عزیز باتوجه به تعویض فنرچکش دقت تفنگ هیچ تغییری نداشته است...؟

توجه:

پاسخ
(۱۳۹۶/۰۴/۲۸، ۰۲:۱۱ ب.ظ)Adel 65 نوشته است: دوست عزیز باتوجه به تعویض فنرچکش دقت تفنگ هیچ تغییری نداشته است...؟

درود 
تعویض فنر چکش با توجه به اینکه سیستم طراحی سلاح و ولو کپی اوانیکس رین استورم هست و کمی قدیمیه روی عملکرد سلاح بی تاثیر نیست ولینک نمیشه بطور دقیق جواب داد و باید تست کرد، چون این تعویض میتونه طول فنر ، قدرت ، ارتعاش و ضریب k  و ... تغییر بده که هر کدوم تاثیرات خودشو داره

توجه:

پاسخ
سلام..
امروز توفاصله ۲۵مترگروپ گرفتم خیلی خوب بوداما فاصله که دورترمیشد۳۵و۵۰متر گرفتم گروپ خیلی بدمیشدممکنه سایلنسر تودقت تاثیربزاره.،خودم هم دیگه گیج شدم نمیدونم چرااینطوریه،لطفا راهنمایی کنید.

توجه:

پاسخ
درود
عوامل مختلفی میتونه تاثیر داشته باشه ، از جمله تلرانس بین شات بالا ، اورینگ دهانه لوله رو چک کنید و همینطور امکان نشتی اورینگهای ولوم هم هست

توجه:

پاسخ
سلام
اورینگ لول رو تست کردم مشکلی نداره..فنروچکش رو باز کردم لول روهم با اسپری انژکتورشورشتشودادم،وساچمه های جی اس بی روهم شستشودادم چون اصلا مثل سابق نیستن خیلی کثیف هستن وپلیسه زیادی دارند..بعدتوفاصله ۲۹مترگروپ گرفتم واقعا عالی میزنه ساچمه خودشومیزنه.فقط من توفرستادن عکس مشکل دارم توانجمن های دیگه هم عکس رو واسه ناظم انجمن ارسال میکردم وزحمتش رو میکشیدن..

توجه:

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان