اطلاعیه : به تالار گفتگو انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران IRBFA خوش آمدید ، در صورت بروز مشکل در ثبت نام لطفا مشکل رو در تالار میهمانان اعلام فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود ،

گروه تلگرام انجمن به آدرس زیر فعال میباشد https://t.me/joinchat/AAAAAEGwJN61nqzw34Trbw ادرس کانال تلگرامی انجمن Telegram.me/irbfa آدرسهای فوق را در مرورگر خود کپی و وارد کانال و یا گروه تلگرامی انجمن شوید

توجه :................... برای استفاده از مطالب و مطالعه موضوعات باید در سایت عضو شوید .......... برای عضویت لطفا وارد بخش ثبت نام شوید،........... مراحل ثبت نام ساده و کوتاه میباشند. .............. از آنجا که قوانین این انجمن بادیگر انجمنها متفاوت میباشد٫ لطفا قبل از هرگونه فعالیت در انجمن قوانین را به دقت مطالعه فرمایید. هرگونه فعالیت در انجمن به معنای مطالعه قوانین و پذیرش آن میباشد

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرال پانچر بریکر Breaker
درود

مدتی پیش مدل جدیدی از کرال پانچر رو دیدم بنام بریکر، بعد از بررسی ظاهری سلاح ، از لحاظ فنی مورد جدیدی رو نسبت به مدل قبلی توش ندیدم و در واقع اختصاصا همون پانچر معمولی رو تغییر به سیستم بالپاپ دادن و قنداق از مونت کارلو به بالپاپ تغیر داده شده با یه سری جزیات ظاهری که برای بالپاپ بودن تغییر کرده مثل تییرات جزیی در ظاهر کپ و یا انتقال مانومتر از زیر قنداق به انتهای سیلندر هست ، به هر حال معرفی اون رو خالی از لطف ندیدم و دوستان برای اطلاعات فنی به تاپیک کرال پانچر مراجعه کنن چون مورد جدیدی از لحاظ فنی علی الظاهر تو سلاح ندیدم، دوستانی هم که اطلاعات بیشتری دارن میتونن تاپیک رو تکمیل کنن
چندتا تصویر رو براتون از طراحی جدید کرال پانچر بریکر قرار میدم.

[تصویر:  b3-500x500.jpg]
[تصویر:  pr_01_60741.jpg?rev=1448219553]

توجه:

- نقل مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز میباشد
پاسخ
یه چند وقتی هست در سایت ها میبینم و جالب اینکه بازار ما بدجوری داره اپ دیت میشه !!!! ... قیمت 2.100.000 تومان

تو یه فروم سرعت دهانه تو کالیبر 5.5 رو 950fps با 18.13 اعلام کرده بودن .... کالیبر 4.5 7 گرین 1190
حجم مخزن 280cc
فشار کاری 200bar
سایز لوله در کالیبر 4.5 48 و در کالیبر 5.5 53 سانتیمتر
طول کلی سلاح 4.5 70 و 5.5 75 سانتیمتر
وزن 3.4

چون بالپاپ هست با توجه به وزنی که داره خوش دست هست مخصوصا در سردست ...اما بحث دقت بعید میدونم تو رنج قیمت خودش بتونه حرفی واسه گفتن داشته باشه ...

توجه:

پاسخ
الان یه فیلم از مدل بولپاپ دانلود کردم که البته برای کالیبر6.35 و بیشتر این حجم 26 مگابایتی مربوط به کرنو گرافی که البته مقادیر آن توسط تیرانداز به زبان ترکی استانبولی اعلام می شد که اکثرا برای دوستان غیرقابل استفاده بود که متعاقبا آن را باید به دقت گوش کرده و مقادیر را به همراه توع و وزن ساچمه در ارسال های بعدی تایپ کنم ولی از گروپ های آن اسکرین شات گرفتم که به شرح ذیل است:[تصویر:  Capture_13.jpg]

[تصویر:  Capture_14.jpg]

[تصویر:  Capture_15.jpg]

[تصویر:  Capture_17.jpg]

توجه:

پاسخ
درود دوستان
این گروپ اونم از فاصله20 متری با ان دقت (پرت وپلا ) بعیده !!!
من مدل پانچر مگا سایلنت رو دارم از 60متری از این گروپ خیلی بهتره !!!!!!!
کورنو زدم 39 ژوله
ساچمه 18 گرین .EXAT
دوربین 4*16*40 سنتر پوینت
اگه واقعا تو 20 متر این گروپشه یا دوربین تنظیم نیست یا تیر انداز مشکل داره

توجه:

پاسخ
(۱۳۹۶/۰۴/۰۷، ۰۵:۲۰ ب.ظ)مهدی روشندل نوشته است: درود دوستان
این گروپ اونم از فاصله20 متری با ان دقت (پرت وپلا ) بعیده !!!
من مدل پانچر مگا سایلنت رو دارم از 60متری از این گروپ خیلی بهتره !!!!!!!
کورنو زدم 39 ژوله
ساچمه 18 گرین .EXAT
دوربین 4*16*40 سنتر پوینت
اگه واقعا تو 20 متر این گروپشه یا دوربین تنظیم نیست یا تیر انداز مشکل داره

با ساچمه های مختلف تست شده که اگزگت رو جمعی رو داشته

توجه:

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان