اطلاعیه : به تالار گفتگو انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران IRBFA خوش آمدید ، در صورت بروز مشکل در ثبت نام لطفا مشکل رو در تالار میهمانان اعلام فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود ،

گروه تلگرام انجمن به آدرس زیر فعال میباشد https://t.me/joinchat/AAAAAEGwJN61nqzw34Trbw ادرس کانال تلگرامی انجمن Telegram.me/irbfa آدرسهای فوق را در مرورگر خود کپی و وارد کانال و یا گروه تلگرامی انجمن شوید

توجه :................... برای استفاده از مطالب و مطالعه موضوعات باید در سایت عضو شوید .......... برای عضویت لطفا وارد بخش ثبت نام شوید،........... مراحل ثبت نام ساده و کوتاه میباشند. .............. از آنجا که قوانین این انجمن بادیگر انجمنها متفاوت میباشد٫ لطفا قبل از هرگونه فعالیت در انجمن قوانین را به دقت مطالعه فرمایید. هرگونه فعالیت در انجمن به معنای مطالعه قوانین و پذیرش آن میباشد

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاتسان At44 نوا - Hatsan NOVA LW QE
درود

امروز قصد دارم یکی دیگه از محصولات جدید هاتسان رو که در سفر اخیر باهاش اشنا شدم بهتون معرفی کنم،

هاتسان ای تی 44 نوا   
Hatsan NOVA LW QE 

این سلاح در واقع همون ای تی 44 کیو ای میباشد که مخزن 500 سی سی روی اون نصب شده که خوب مطابق تصاویر شکل ظاهری اون تغییر کرده ، با این تغییر تعداد شات مفید و همینطور نواخت تیر سلاح که روی دقت اون تاثیر بسیار بالایی داره بالا رفته و در واقع رانمان سلاح افزاریش پیدا کرده و کمی وزن اون هم بالاتر رفته،  ولی در کل بجز موارد فوق تغییرات دیگه رو بنده در اون ندیدم ، در ضمن با لوله لوتار روانه بازار شده.

[تصویر:  hatsan-at44-nova-long-lw-qe-pcp-tufek-69712-56-B.jpg]

[تصویر:  hatsan-at44-nova-long-lw-qe-pcp-tufek-69711-56-B.jpg]

توجه:

- نقل مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز میباشد
پاسخ
سلام بر دوستان
من يه pcp براي هدف زني و تفريح ميخوام البته علاقه زيادي دارم كه به صورتي علمي اينو انجام بدم ، مبلغي كه ميتونم هزينه كنم براي كل اين كار سه تومن هست.  فقط از دوستان سوالم اينه كه توي محصولات هاتسون كدومش بيشتر به كار من مياد ١- گلاديوس ٢- نوا ٣- at44 معمولي
از راهنمايي عزيزان پيشاپيش متشكرم

توجه:

پاسخ
درود

گلادیوس یه سلاح بالپاپ هست که خوب تایپ ارگونومی اون با دو سلاح دیگه متفاوته ولی خوب یه بولپاپ نسبتا سنگینه ولی اگه این مورد رو ندیده بگیریم، از نظر ساختار کیفی و فنی در واقع هر سه تا تو یک رده هستن نوا مخزن 500 سی سی داره که تعداد شات بیشتری رو داره ولی خوب بالانس یکم نسبت 44 کمتره،
در کل شخصا یک ای تی 44 رو با رگولاتور ترجیح میدم.

ارادت

توجه:

پاسخ
با سلام
آيا هاتسون نوا قابليت رگوله شدن داره ؟

توجه:

پاسخ
درود

گویا اقای توکل این کار رو انجام دادن

توجه: